Micopro.pl Aktualności
2012-07-21 00:00:00
Informujemy że z dniem 25.07.2012 nazwa i dane adresowe firmy ulegają zmianie...


Oferta - Dla domu

HelpDesk - pomoc techniczna dla użytkowników domowych

Masz problemy z nowo zakupionym sprzętem komputerowym lub oprogramowaniem? Twój komputer działa zbyt wolno lub jego praca nie do końca Cię satysfakcjonuje? Nie możesz sobie poradzić z połączeniem internetowym?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz a napewno znajdziemy rozwiązanie które będzie Cię zadawalać! Sprawdzimy stan i konfigurację Twojego komputera, w razie potrzeby oczyścimy go z wirusów i programów szpiegujących spowalniających jego pracę. Zrobimy wszystko aby praca na komputerze była prawdziwą przyjemnością!

Dostarczanie sprzętu komputerowego

Chcesz kupić komputer lub wymienić stary zestaw na nowy model? Nie wiesz jaki sprzęt kupić aby spełniał Twoje potrzeby? Chcesz kupić tanio i z pewnego źródła?

Możesz liczyć na naszą pomoc. Skontaktuj się z nami a doradzimy w zakresie doboru sprzętu i oprogramowania. Jeśli zdecydujesz się na zakup u nas, w ciągu kilku dni dostarczymy Twój nowy sprzęt, skonfigurowany i w pełni gotowy do użytku. W przypadku wymiany komputera na nowy oferujemy możliwość przyjęcia Twojego starego sprzętu w rozliczeniu.

Serwis komputerowy

Podzespoły Twojego komputera są przestarzałe lub sprawiają problemy? Chcesz go rozbudować lub dokupić dodatkowe akcesoria? Straciłeś dane z dysku twardego?

Również w powyższych sprawach możemy pomóc. W ramach modernizacji komputerów oferujemy m.in. dostarczanie i instalację podzespołów np.: dysków twardych, napędów CD i DVD, kart graficznych, sieciowych, tunerów TV, itp. Instalujemy i konfigurujemy także systemy operacyjne oraz oprogramowanie komercyjne i darmowe. W przypadku uszkodzeń dysków twardych oferujemy odzyskiwanie utraconych danych (możliwość odzyskania jest uzależniona od stopnia i sposobu uszkodzenia dysku). Na Twoje zamówienie dostarczymy także dowolne akcesoria i materiały eksploatacyjne, np. drukarki, monitory, skanery, atramenty i tonery do drukarek, itp. Na wszystkie produkty oferujemy bardzo atrakcyjne ceny!

Gwarancyjna i pogwarancyjna obsługa serwisowa

Twój sprzęt jest uszkodzony? Nie wiesz gdzie znaleźć punkt serwisowy? Potrzebujesz pomocy w kwestii zgłoszenia reklamacji? Nie zgadzasz się ze sposobem rozpatrzenia reklamacji przez sprzedawcę?

Zapewniamy pełną obsługę serwisową dla każdego produktu dostarczonego przez nas. Na Twoje życzenie jesteśmy gotowi zająć się także obsługą gwarancyjną sprzętu zakupionego u innych dostawców oraz wykonywać jego okresowe przeglądy i konserwacje.